You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë Mesazh [Faqja 1 e 1]

Bài viết thứ :1 Mire se ju gjej forumiiiiiii prej Fri May 24, 2013 11:35 pm

avatar
Alba


Pershendetje dhe mire se ju gjej te gjitheve
Une jam Alba nga Vlora jam studente viti i 2 infermeri. shpresoj qe tja kaloj mire
ju pershendes te gjitheve

Bài viết thứ :2 Re: Mire se ju gjej forumiiiiiii prej Sat May 25, 2013 9:30 am

avatar
Konti

  • ADMIN

[b]Pershendetje dhe mire se ke ardhur ne forumin tone
Uroj qe te kalosh sa me bukur ketu
Te pershendes :kisskiss: [/b]

Bài viết thứ :3 Re: Mire se ju gjej forumiiiiiii prej Sat May 25, 2013 10:35 am

avatar
Loli-X

  • Antar

[b]Mire se erdhe qendrim te kendshem [/b]

Thích0Báo xấu0

Gửi một tin nhắn lên tường.

Gửi báo cáo lỗi về bài viết này.

Bài viết thứ :4 Re: Mire se ju gjej forumiiiiiii prej Sat May 25, 2013 10:40 am

avatar
Alba


Konti, Loli-X faleminderit per mikepritjen :muaaah:

Bài viết thứ :5 Re: Mire se ju gjej forumiiiiiii


Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

 

Social Media Buttons
Social Media Buttons