You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë Mesazh [Faqja 1 e 1]

Bài viết thứ :1 pershendetje nga muaaaaaaaaaaa prej Thu Oct 17, 2013 7:27 pm

avatar
Elda

  • ADMIN

Pershendetje.
Quhem Elda dhe jam 22 Vjce studioj per ekonomi ne tirane
hobi kam shoping dhe muziken shpresoj qe tja kalojm mire ketu

ju pershendes te gjitheve

Thích0Báo xấu0

Gửi một tin nhắn lên tường.

Gửi báo cáo lỗi về bài viết này.

Bài viết thứ :2 Re: pershendetje nga muaaaaaaaaaaa prej Sat Oct 19, 2013 3:11 pm

avatar
Konti

  • ADMIN

[b]Mire se erdhe ne forum ..shpresoj te kalosh mire ketu dhe perse eshte akoma fillimi dhe forumi eshte akoma ne ndertim e siper ...

Konti.[/b]

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

 

Social Media Buttons
Social Media Buttons