You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë Mesazh [Faqja 1 e 1]

Bài viết thứ :1 Mire se ju gjej prej Fri May 09, 2014 3:03 pm

avatar
egla


Pershendetje. une jam egla nga qyteti i beratit jam studente per infermeri dhe jetoj ne Tirane. shpresoj qe te kalojm mire ketu ne forum

Bài viết thứ :2 Re: Mire se ju gjej prej Fri May 09, 2014 3:09 pm

avatar
Konti

  • ADMIN

[b]Mire se erdhe Egla ....faleminderit qe u bere pjes e forumit.[/b]
[b]Qendrim te kendshem

Konti[/b]

Thích0Báo xấu0

Gửi một tin nhắn lên tường.

Gửi báo cáo lỗi về bài viết này.

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

 

Social Media Buttons
Social Media Buttons