You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë Mesazh [Faqja 1 e 1]

Bài viết thứ :1 Kerkesat dhe abuzimet per Chatin prej Mon Sep 17, 2012 2:32 pm

avatar
Konti

  • ADMIN

[b]Ketu do te shkruani te gjitha pakenaqesit qe keni ne chat dhe abuzimet qe mund te bejen Adminat & Moderatoret e Chatit.[/b]

Bài viết thứ :2 Re: Kerkesat dhe abuzimet per Chatin prej Fri Nov 23, 2012 12:58 pm

avatar
Princesh-Savina

  • Antar

hihuhihha ktu po qe kam per tbo qef:p:p

Bài viết thứ :3 Kerkesat dhe abuzimet per Chatin prej Sat Dec 01, 2012 5:37 pm

avatar
hernica

  • Antar

un kam vrejte se nuk respektohem sic duhet e barabar

Thích0Báo xấu0

Gửi một tin nhắn lên tường.

Gửi báo cáo lỗi về bài viết này.

Bài viết thứ :4 Re: Kerkesat dhe abuzimet per Chatin prej Sat Dec 01, 2012 5:50 pm

avatar
Konti

  • ADMIN

[quote:6210="hernica"]un kam vrejte se nuk respektohem sic duhet e barabar[/quote]

[b]Per cdo ankes dhe padrejtesi qe ndothe ne chat, ju lutem te sillni prova me ane te nje Foto. Ose ta beni me konkret problemin tuaj se ku qendron ankesa ndaj Administratoreve dhe Moderatoreve te chatiti.
FLM[/b]


Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

 

Social Media Buttons
Social Media Buttons