You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë Mesazh [Faqja 1 e 1]

Postimi :1Idete ose opinionet tuaja ne baze te faqes'' (chat&forum) Empty Idete ose opinionet tuaja ne baze te faqes'' (chat&forum) prej Fri Nov 23, 2012 3:56 pm

BRoNx
BRoNx

  • Antar

Idera per ndryshime ose opinionet qe keni nxier per faqen ketu'' cfare mund ta bej faqen tone me te mire e me te suksesshme?''

Postimi :2Idete ose opinionet tuaja ne baze te faqes'' (chat&forum) Empty Re: Idete ose opinionet tuaja ne baze te faqes'' (chat&forum) prej Thu Aug 01, 2013 10:18 pm

Loli-X
Loli-X

  • Antar

Pershendetje Konti.

Me pelqen ky skript i forumit por jo te gjitha komantat fuksionojne. Shifi dhe njehere, Faleminderit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

 

Social Media Buttons
Social Media Buttons