You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë Mesazh [Faqja 1 e 1]

Postimi :1shkruani disa vargje te kenges qe degjoni'' Empty shkruani disa vargje te kenges qe degjoni'' prej Fri Nov 23, 2012 3:59 pm

BRoNx
BRoNx

  • Antar

ketu mund te shkruani nje pjese ose pse jo dhe te tere kengen qe degjoni''

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

 

Social Media Buttons
Social Media Buttons