You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë Mesazh [Faqja 1 e 1]

Postimi :1Humor pa kufi  Empty Humor pa kufi prej Fri Nov 23, 2012 4:03 pm

BRoNx
BRoNx

  • Antar

ketu nje teme per shakara dhe humor te te gjithe llojeve'' argetim te kendshem

Postimi :2Humor pa kufi  Empty Re: Humor pa kufi prej Sat May 25, 2013 12:04 pm

Alba
Alba


Nje grua 50-vjece , shkon e ben nje operacion per tu rinuar per tu dukur sa me e re..
Pasi del operacioni me sukses kjo shkon ne supermarket e pyet shitesen ...
-sa vjece mendon se jam,e pyet gruaja??
- 30 vjec,thot shitsja!! -jo i thot gruaja e kenaqur, jam 50vjece.. Pas supermarketin shkon te 1 furr buke e pyet bukpjeksin...
-sa vjec mendon se jam??
- 35 thot bukpjeksi!!
-jo nuk e gjete ,i thot gruaja...
Duke ecur gruaja rruges ,te stacioni i autobuzit shikon nje xhaje rreth te 70vjec dhe mendon ta pyes..
-xhaje sa vjece mendon se jam??
-nuk e di moj bij,,po po me le te kap pak gjoksin do ta them, i thot xhaja!!
Gruaja mendohet ,dhe e le xhajen tja kapi gjoksin..
-he xhaje sa vjece jam,??
-ju jeni 50vjece!!!
-uaa si e gjetet mo xhaje..
Dhe xhaja ja kthen..- isha ne rradh mbas teje te furra e bukes

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

 

Social Media Buttons
Social Media Buttons