You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë Mesazh [Faqja 1 e 1]

Postimi :1Tregoni dicka per veten ketu Empty Tregoni dicka per veten ketu Mon Nov 26, 2012 12:41 pm

emi
emi

  • Antar

nga jeni ...jeni.. martuar..... beqo e keshtu gjerash

Postimi :2Tregoni dicka per veten ketu Empty Re: Tregoni dicka per veten ketu Mon Nov 26, 2012 2:33 pm

Konti
Konti

  • ADMIN

Jam :AlbaniaFlag: i martum me 2 :dancbaby: punoj shofer :Ambulnc: jam i moshes :}O>?: ( numero qirinjt e tortes ) Razz Razz Razz Razz Razz

Postimi :3Tregoni dicka per veten ketu Empty Re: Tregoni dicka per veten ketu Mon Nov 26, 2012 2:39 pm

emi
emi

  • Antar

jam shqipetare ...jetoj tiran....martume....me 3 kalamoj.....pun her me pun her pa pun vet pronare......vjec ...hidh nje sy tek profil aty e ke.......

Postimi :4Tregoni dicka per veten ketu Empty Re: Tregoni dicka per veten ketu Mon Nov 26, 2012 2:46 pm

Konti
Konti

  • ADMIN

Jom Bexheti . vjec 80 me profesion zjarrfikes , kam lind ne maternitet te Lacit, jom rrit ne portin e Durresit, shkollen fillore e kam mbaruar ne Korce, shkollen e mesme e mbarova ne Librazhd, u Diplomova per Rritje te midhjes ne Lazarat, Kerkoj nje zonje rreth te 70 per ndarje qeraje Razz Razz Razz Razz Razz

Postimi :5Tregoni dicka per veten ketu Empty Re: Tregoni dicka per veten ketu Mon Nov 26, 2012 2:54 pm

emi
emi

  • Antar

Rolling Eyes Rolling Eyes Laughing Laughing te verteta ketu jo genjeshtra

Postimi :6Tregoni dicka per veten ketu Empty Re: Tregoni dicka per veten ketu Mon Nov 26, 2012 2:55 pm

Konti
Konti

  • ADMIN

emi shkruajti: Rolling Eyes Rolling Eyes Laughing Laughing te verteta ketu jo genjeshtra


ok :GT^*:


Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

 

Social Media Buttons
Social Media Buttons