You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë Mesazh [Faqja 1 e 1]

Postimi :1pse shoqeria  luan rolin sikur te do ketej mbas shpine te shan Empty pse shoqeria luan rolin sikur te do ketej mbas shpine te shan prej Mon Nov 26, 2012 5:36 pm

hernica
hernica

  • Antar

peffffffffffffffffffffff

BRoNx
BRoNx

  • Antar

shoqerine jemi ne ata qe e zgjedhim ndaj neqofte se je e sigurte se dikush te shan ateher kthei shpinen dhe largoje na shoqeria jote kur dikush te mban ne goje kjo do te thote se je nje hap para tija'' Mundohu te zgjedhesh shoqerin qe te perfaqeson ty''

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

 

Social Media Buttons
Social Media Buttons