You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë Mesazh [Faqja 1 e 1]

Postimi :1Rregullorja e Forumit. Empty Rregullorja e Forumit. prej Fri Nov 30, 2012 7:40 pm

Konti
Konti

  • ADMIN

1.-Llogaria juaj private:

A.-Regjistrimi ne kete faqe eshte falas.
B.-Llogaria juaj perfaqesohet nga pseudonimi qe ju zgjidhni dhe ngelet permanent ne faqe.
C.-Gjuha zyrtare e faqes eshte Shqip.Jane te lejuara edhe 2 gjuhe te huaja si italisht dhe anglisht te cilat mund te perdoren ne zonat perkatese te web sitit.


2.-Ne Forumin FaceGlob:
A.-Nuk lejohen ofendime,percarje,rracizem,kercenime,reklma,sulme masive ndaj faqes,mashtrime ndaj stafit dhe antareve ne mesazhet publike,fallcifikime, apo te tjera te ketij lloji.Cdo abuzim i tille ben bllokimin e llogarise tuaj apo perjashtimin tuaj nga faqa.
B.-Lejohen disutime te cfardolloji sipas temes perkatese.Lejohet shprehja e idese, mendimit te lire dhe demokrat.Gjithkush ka te drejten te marre pjese ne diskutime pa dallim krahine,feje apo seksi.
.
3.-Me antaret:
A.-Ju mund te komunikoni dhe shkembeni mesazhe.
B.-Nese nje antar nuk ka deshire te shkembej mesazhe me ju nuk duhet ta besdisni.Ne te kundert nese antari ankohet tek administratoret ekziston mundesia qe ju te humbisni llogarine tuaj ne FaceGlob dhe perjashtoheni nga faqa.

4.-Me Adminitatoret:
A.-Ju mund te komunikoni per cdo shqetesim qe te keni persa i perket sherbimeve qe faqa ofron.
B.-Nuk duhet te besdisni grupin administrues apo administrator te vecante vend e pavend,nuk duhet te ofendoni apo abuzoni.Ne te kundert adminstatoret ju largojne nga faqa pa paralajmerim.

5.-E-Maili juaj:
Ju mund te merrni njoftime ne mailin tuaj si:
A.-Njoftime kur dikush i pergjigjet postmeve tuaja ne forum
B.Njoftim kur merrni nje mesazh ne privat apo nje mail nga nje antar i faqes.
C.-Njoftime nga administratoret apo urime ne raste festash.Se bashku me njoftimet apo urimet mund te ngjiten reklama apo oferta.Keto jo me shpesh se nje here ne 2 jave.
D.-Maili juaj eshte i sigurte dhe nuk shihet nga askush pervecse nga administratoret e sistemit.Ai nuk i jepet askujt pa aprovimin tuaj.
E.-Nese maili me te cilin ju regjistroheni ne kete faqe ju skadon,nuk eshte juaji,apo eshte fallco...LOGARIA JUAJ BLLOKOHET AUTOMATIKISHT.
Ne rastin A dhe B ju mund te zgjidhni vete nese deshironi apo jo keto njoftime duke modifikuar vete llogarine tuaj tek deshirat

Materialet Origjinale nuk lejohet te shumfishohen pa miratimin e administratorit te sitit ose pa u shkruar sakte adresa e burimit te materialit, ne kete raste i bie te shkruhet:
Marre nga http://zemra.albanianforum.net/

Nese mendoni qe kjo rregullore ka nevoje per modifikime kontaktoni stafin drejtues.
Regullore e vendosur nga Grupi Administrues dhe Administratoret e Sistemit


Stafi http://zemra.albanianforum.net/


Kujdes : Kjo teme eshte mbyllur dhe nuk mund te komentosh !!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

 

Social Media Buttons
Social Media Buttons