You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë Mesazh [Faqja 1 e 2]

Bài viết thứ :1 Perqafime per grupin e sherrave:p prej Sat Dec 01, 2012 8:06 pm

avatar
Neta

 • Antar

Shume perqafime per Savushen,Toron,BIG Baba,Emi

Thích0Báo xấu0

Gửi một tin nhắn lên tường.

Gửi báo cáo lỗi về bài viết này.

Bài viết thứ :2 Re: Perqafime per grupin e sherrave:p prej Sat Dec 01, 2012 8:07 pm

avatar
Konti

 • ADMIN

[quote:ecf4="Neta"]Shume perqafime per Savushen,Toron,BIG Baba,Emi [/quote]

[b]Thenk ti si kryetarja e sherrxhinjeve :l2l: [/b]

[b]si do ja nisim sherrit tani ? :making: [/b]

Bài viết thứ :3 Re: Perqafime per grupin e sherrave:p prej Sat Dec 01, 2012 8:21 pm

avatar
Neta

 • Antar

[quote:465a="Admin"][quote:465a="Neta"]Shume perqafime per Savushen,Toron,BIG Baba,Emi [/quote]

[b]Thenk ti si kryetarja e sherrxhinjeve :l2l: [/b]

[b]si do ja nisim sherrit tani ? :making: [/b][/quote]

Ti nisja sherrit une e bitis,se jom pa naj ide ne kte momente:$??

Bài viết thứ :4 Re: Perqafime per grupin e sherrave:p prej Sat Dec 01, 2012 8:30 pm

avatar
Konti

 • ADMIN

[quote:2e95="Neta"][quote:2e95="Admin"][quote:2e95="Neta"]Shume perqafime per Savushen,Toron,BIG Baba,Emi [/quote]

[b]Thenk ti si kryetarja e sherrxhinjeve :l2l: [/b]

[b]si do ja nisim sherrit tani ? :making: [/b][/quote]

Ti nisja sherrit une e bitis,se jom pa naj ide ne kte momente:$??[/quote]


[b]Kapim savin e plasim ne toke 10 here rresht, e shplajm me uje te nxeht 100 grad pastaj e varim prej kembe qe te thashet :hahahah: :hahahah: :hahahah: :hahahah: :hahahah: [/b]

Bài viết thứ :5 Re: Perqafime per grupin e sherrave:p prej Sat Dec 01, 2012 8:38 pm

avatar
Neta

 • Antar

[quote:b8df="Admin"][quote:b8df="Neta"][quote:b8df="Admin"][quote:b8df="Neta"]Shume perqafime per Savushen,Toron,BIG Baba,Emi [/quote]

[b]Thenk ti si kryetarja e sherrxhinjeve :l2l: [/b]

[b]si do ja nisim sherrit tani ? :making: [/b][/quote]

Ti nisja sherrit une e bitis,se jom pa naj ide ne kte momente:$??[/quote]


[b]Kapim savin e plasim ne toke 10 here rresht, e shplajm me uje te nxeht 100 grad pastaj e varim prej kembe qe te thashet :hahahah: :hahahah: :hahahah: :hahahah: :hahahah: [/b][/quote]

:hahahah: :hahahah: :hahahah: qyqa ca torturash te frikshme jane kto,qe sbesoj ti kene patur ne menje ne kohen e xhaxhit Enver njerzit e tij :hahahah: :hahahah: ,une them ta zbusim icik kte proceduren e plasjes per toke spaku hahaha ,si thu ti???

Bài viết thứ :6 Re: Perqafime per grupin e sherrave:p prej Sat Dec 01, 2012 8:42 pm

avatar
Konti

 • ADMIN

[b]ok nuk e plasim ne toke....vetem e shplajm me uje me acid nitrik e shtryllim mire e mire ...pastaj e fusim ne lavatrice per ti bere 4-5 centrifuga :hahahah: :hahahah: :hahahah: :hahahah: [/b]

Bài viết thứ :7 Re: Perqafime per grupin e sherrave:p prej Sat Dec 01, 2012 8:51 pm

avatar
Princesh-Savina

 • Antar

[quote:2522="Admin"][b]ok nuk e plasim ne toke....vetem e shplajm me uje me acid nitrik e shtryllim mire e mire ...pastaj e fusim ne lavatrice per ti bere 4-5 centrifuga :hahahah: :hahahah: :hahahah: :hahahah: [/b][/quote]
big me te kap un e neta ty e me te perpas per tok si thua ti se jemi dhe dy ne??????bon me i bo gropen tjetrrit e ja bon vetes hahahahahhahah

Thích0Báo xấu0

Gửi một tin nhắn lên tường.

Gửi báo cáo lỗi về bài viết này.

Bài viết thứ :8 Re: Perqafime per grupin e sherrave:p prej Sat Dec 01, 2012 8:53 pm

avatar
Neta

 • Antar

[quote:55a7="Admin"][b]ok nuk e plasim ne toke....vetem e shplajm me uje me acid nitrik e shtryllim mire e mire ...pastaj e fusim ne lavatrice per ti bere 4-5 centrifuga :hahahah: :hahahah: :hahahah: :hahahah: [/b][/quote]:hahahah: :hahahah: uuu sa shume e paske zbut 'torturimin' e saj,mire mire me kte iden e re pajtohem,ore nashi jom ne dyshime mos po te fut ajo ty ne lavatriice e tbon 7-8 centrifuga se savi ka dic shkolle karatje qang qung hihihiih :thingink:

Bài viết thứ :9 Re: Perqafime per grupin e sherrave:p prej Sat Dec 01, 2012 8:55 pm

avatar
Konti

 • ADMIN

[b]savi eshte kushuria e pare e Cuk Norsit gocae daje se Vandamit komshia e Rambos dhe gjitone me Ceki Can :hahahah: :hahahah: :hahahah:

Une beje gangesterin me Savin se jam pas PC se po te isha perball nuk do muja me e pa ne sy [/b]

Bài viết thứ :10 Re: Perqafime per grupin e sherrave:p prej Sat Dec 01, 2012 8:57 pm

avatar
Neta

 • Antar

[quote:5a5b="Princesh-Savina"][quote:5a5b="Admin"][b]ok nuk e plasim ne toke....vetem e shplajm me uje me acid nitrik e shtryllim mire e mire ...pastaj e fusim ne lavatrice per ti bere 4-5 centrifuga :hahahah: :hahahah: :hahahah: :hahahah: [/b][/quote]
big me te kap un e neta ty e me te perpas per tok si thua ti se jemi dhe dy ne??????bon me i bo gropen tjetrrit e ja bon vetes hahahahahhahah[/quote]


Sav erdhe :l2l: a je duke e pareeeeeeeeeeeeee ca komploti ben Bigu une jo:$ larg coft ,jom inocente une :hahahah: :hahahah: ,Sav me kto shkrime big tka shpall disi si 'lufte'maje ti une i bie kti ose une e maj ti bjeri :hahahah: :hahahah: :$

Bài viết thứ :11 Re: Perqafime per grupin e sherrave:p prej Sat Dec 01, 2012 9:00 pm

avatar
Princesh-Savina

 • Antar

[quote:6846="Admin"][b]savi eshte kushuria e pare e Cuk Norsit gocae daje se Vandamit komshia e Rambos dhe gjitone me Ceki Can :hahahah: :hahahah: :hahahah:

Une beje gangesterin me Savin se jam pas PC se po te isha perball nuk do muja me e pa ne sy [/b][/quote]
ahahhahh big kaq shkurt i re mo ??? te ishe afer ti do me shihje ne sy e do hidhje naj hug besoj qafir

Bài viết thứ :12 Re: Perqafime per grupin e sherrave:p prej Sat Dec 01, 2012 9:00 pm

avatar
Neta

 • Antar

[quote:7c25="Admin"][b]savi eshte kushuria e pare e Cuk Norsit gocae daje se Vandamit komshia e Rambos dhe gjitone me Ceki Can :hahahah: :hahahah: :hahahah:

Une beje gangesterin me Savin se jam pas PC se po te isha perball nuk do muja me e pa ne sy [/b][/quote]


:hahahah: :hahahah: Pos tjerash dhe goca e xhajes se Burss Le :hahahah:
Falendero Pc-n ti se do te te thente ne mes deri tashi savi :hahahah:

Bài viết thứ :13 Re: Perqafime per grupin e sherrave:p prej Sat Dec 01, 2012 9:00 pm

avatar
Princesh-Savina

 • Antar

[quote:c66a="Neta"][quote:c66a="Princesh-Savina"][quote:c66a="Admin"][b]ok nuk e plasim ne toke....vetem e shplajm me uje me acid nitrik e shtryllim mire e mire ...pastaj e fusim ne lavatrice per ti bere 4-5 centrifuga :hahahah: :hahahah: :hahahah: :hahahah: [/b][/quote]
big me te kap un e neta ty e me te perpas per tok si thua ti se jemi dhe dy ne??????bon me i bo gropen tjetrrit e ja bon vetes hahahahahhahah[/quote]


Sav erdhe :l2l: a je duke e pareeeeeeeeeeeeee ca komploti ben Bigu une jo:$ larg coft ,jom inocente une :hahahah: :hahahah: ,Sav me kto shkrime big tka shpall disi si 'lufte'maje ti une i bie kti ose une e maj ti bjeri :hahahah: :hahahah: :$[/quote]
net kam qef me i ra un ahhahahha ti mbaje

Bài viết thứ :14 Re: Perqafime per grupin e sherrave:p prej Sat Dec 01, 2012 9:01 pm

avatar
Konti

 • ADMIN

[b]erdhi savi po ka ndez dritat e gjata, i lutem zotit ne gjunje qe nuk i dal kurr perball. se nuk i flisja keshtu jo :hahahah: :hahahah: :hahahah: :hahahah: [/b]

Bài viết thứ :15 Re: Perqafime per grupin e sherrave:p prej Sat Dec 01, 2012 9:03 pm

avatar
Neta

 • Antar

[quote:391c="Princesh-Savina"][quote:391c="Neta"][quote:391c="Princesh-Savina"][quote:391c="Admin"][b]ok nuk e plasim ne toke....vetem e shplajm me uje me acid nitrik e shtryllim mire e mire ...pastaj e fusim ne lavatrice per ti bere 4-5 centrifuga :hahahah: :hahahah: :hahahah: :hahahah: [/b][/quote]
big me te kap un e neta ty e me te perpas per tok si thua ti se jemi dhe dy ne??????bon me i bo gropen tjetrrit e ja bon vetes hahahahahhahah[/quote]


Sav erdhe :l2l: a je duke e pareeeeeeeeeeeeee ca komploti ben Bigu une jo:$ larg coft ,jom inocente une :hahahah: :hahahah: ,Sav me kto shkrime big tka shpall disi si 'lufte'maje ti une i bie kti ose une e maj ti bjeri :hahahah: :hahahah: :$[/quote]
net kam qef me i ra un ahhahahha ti mbaje [/quote]

Nashti o gruje ,po i re ti do hyj Bigu nja 10 metra nen toke se :hahahah: :hahahah: kshu qe mbaje ti i biem ne ,spaku te jete 5 metra nen toke :hahahah:
Ke ra nhall o Big dy goca tbojne kurban :hahahah:

Bài viết thứ :16 Re: Perqafime per grupin e sherrave:p prej Sat Dec 01, 2012 9:10 pm

avatar
Konti

 • ADMIN

[b]iku savi e di une ka vajt per te mar thiken sharr ...ka me e kthy forumin si filmi SHARRA 7 :hahahah: :hahahah: :hahahah: [/b]

Thích0Báo xấu0

Gửi một tin nhắn lên tường.

Gửi báo cáo lỗi về bài viết này.

Bài viết thứ :17 Re: Perqafime per grupin e sherrave:p prej Sat Dec 01, 2012 9:13 pm

avatar
Neta

 • Antar

[quote:5635="Admin"][b]iku savi e di une ka vajt per te mar thiken sharr ...ka me e kthy forumin si filmi SHARRA 7 :hahahah: :hahahah: :hahahah: [/b][/quote]

Dmth tashi ktu jane mundesit te behet gjaku deri ne gju :hahahah: :hahahah:
Do boj Savi therrjet si kurbanat e Sales per 100 vjetorin :hahahah:

Bài viết thứ :18 Re: Perqafime per grupin e sherrave:p prej Sat Dec 01, 2012 9:16 pm

avatar
Konti

 • ADMIN

[quote:d11f="Neta"][quote:d11f="Admin"][b]iku savi e di une ka vajt per te mar thiken sharr ...ka me e kthy forumin si filmi SHARRA 7 :hahahah: :hahahah: :hahahah: [/b][/quote]

Dmth tashi ktu jane mundesit te behet gjaku deri ne gju :hahahah: :hahahah:
Do boj Savi therrjet si kurbanat e Sales per 100 vjetorin :hahahah: [/quote]


[b]kur them une qe ajo eshte duke kalit thikat ne keto momente, do e boj Bagdatin ketu :hahahah: se ke iden se si ehste kur behet me nerva ajo .... te thyn ne mes :hihihi: [/b]

Bài viết thứ :19 Re: Perqafime per grupin e sherrave:p prej Sat Dec 01, 2012 9:23 pm

avatar
Neta

 • Antar

[quote:79cb="Admin"][quote:79cb="Neta"][quote:79cb="Admin"][b]iku savi e di une ka vajt per te mar thiken sharr ...ka me e kthy forumin si filmi SHARRA 7 :hahahah: :hahahah: :hahahah: [/b][/quote]

Dmth tashi ktu jane mundesit te behet gjaku deri ne gju :hahahah: :hahahah:
Do boj Savi therrjet si kurbanat e Sales per 100 vjetorin :hahahah: [/quote]


[b]kur them une qe ajo eshte duke kalit thikat ne keto momente, do e boj Bagdatin ketu :hahahah: se ke iden se si ehste kur behet me nerva ajo .... te thyn ne mes :hihihi: [/b][/quote]

Big ika unete pershendes lal ,kalofsh mire,shkruhemi herave tjera ktej :l2l:
Savushe po hyne te le nje ktu :l2l:

Bài viết thứ :20 Re: Perqafime per grupin e sherrave:p prej Sat Dec 01, 2012 9:25 pm

avatar
Konti

 • ADMIN

[b]naten e mire lal bofsh qejf ti. mire se te vish perseri :D[/b]

Bài viết thứ :21 Re: Perqafime per grupin e sherrave:p prej Sat Dec 01, 2012 9:56 pm

avatar
emi

 • Antar

[quote:17b3="Neta"]Shume perqafime per Savushen,Toron,BIG Baba,Emi [/quote]hug hug neta

Bài viết thứ :22 Grupejshiiiiii hihihi:p prej Mon Dec 10, 2012 8:19 pm

avatar
Neta

 • Antar

Grupi i sherrave ju :kisskiss: duke fillu nga Savi,Toro,Big BABA,Emi
yyyyyyyyyyyyy paska ra qetsia ktejjjjj::( te jeni mire ishalla

:kisskiss: :kisskiss: :kisskiss: :kisskiss:

Bài viết thứ :23 Re: Perqafime per grupin e sherrave:p prej Wed Dec 12, 2012 9:25 am

avatar
Princesh-Savina

 • Antar

[quote:aad6="emi"][quote:aad6="Neta"]Shume perqafime per Savushen,Toron,BIG Baba,Emi [/quote]hug hug neta[/quote]
emi :l2l: :l2l: :l2l:

Bài viết thứ :24 Re: Perqafime per grupin e sherrave:p prej Wed Dec 12, 2012 9:27 am

avatar
Princesh-Savina

 • Antar

[quote:7a2f="Neta"]Grupi i sherrave ju :kisskiss: duke fillu nga Savi,Toro,Big BABA,Emi
yyyyyyyyyyyyy paska ra qetsia ktejjjjj::( te jeni mire ishalla

:kisskiss: :kisskiss: :kisskiss: :kisskiss: [/quote]
netush ca me bo ti edhe emi sme mbeshtesni, se kam frik me bo sherr me bigun vetem hahahahah
:l2l: :l2l: :l2l: :l2l: :l2l: yvi ime :l2l: :l2l:

Bài viết thứ :25 Re: Perqafime per grupin e sherrave:p prej Wed Dec 12, 2012 12:03 pm

avatar
Konti

 • ADMIN

[b]Jo tek e tek te mund une ..... s'ka diskutim fare kjo gjo .... dal kampion [/b]


Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye Mesazh [Faqja 1 e 2]

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

 

Social Media Buttons
Social Media Buttons