You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : Previous  1, 2

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë Mesazh [Faqja 2 e 2]


Postimi :1Perqafime per grupin e sherrave:p - Faqe 2 Empty Perqafime per grupin e sherrave:p prej Sat Dec 01, 2012 8:06 pm

Neta
Neta

  • Antar

First topic message reminder :

Shume perqafime per Savushen,Toron,BIG Baba,Emi Very Happy

Like0Un Like0

Send a message to the wall.

Send a bug report on this article.

Postimi :26Perqafime per grupin e sherrave:p - Faqe 2 Empty Re: Perqafime per grupin e sherrave:p prej Wed Dec 12, 2012 2:41 pm

Princesh-Savina
Princesh-Savina

  • Antar

Admin shkruajti:Jo tek e tek te mund une ..... s'ka diskutim fare kjo gjo .... dal kampion Razz Razz Razz Razz
i sigurteeeeeeeeeeee?dhe mu prandaj sma mban ahahahahhahh :?>>{:

Postimi :27Perqafime per grupin e sherrave:p - Faqe 2 Empty Re: Perqafime per grupin e sherrave:p prej Wed Dec 12, 2012 2:43 pm

Konti
Konti

  • ADMIN

Princesh-Savina shkruajti:
Admin shkruajti:Jo tek e tek te mund une ..... s'ka diskutim fare kjo gjo .... dal kampion Razz Razz Razz Razz
i sigurteeeeeeeeeeee?dhe mu prandaj sma mban ahahahahhahh :?>>{:


Thuaj me mban thuaj Razz Razz Razz Razz Razz

Postimi :28Perqafime per grupin e sherrave:p - Faqe 2 Empty Re: Perqafime per grupin e sherrave:p prej Sun Dec 16, 2012 10:16 pm

Neta
Neta

  • Antar

Princesh-Savina shkruajti:
Neta shkruajti:Grupi i sherrave ju :kisskiss: duke fillu nga Savi,Toro,Big BABA,Emi
yyyyyyyyyyyyy paska ra qetsia ktejjjjj:Sad te jeni mire ishalla

:kisskiss: :kisskiss: :kisskiss: :kisskiss:
netush ca me bo ti edhe emi sme mbeshtesni, se kam frik me bo sherr me bigun vetem hahahahah
:l2l: :l2l: :l2l: :l2l: :l2l: yvi ime :l2l: :l2l:

Savvvusheeee ku je tiiiiiiiii,jom nqeff per sherrrrrrrrrrrrrrrrrr (hello),si ste gjeta ktu do ta zhdepnim bigun druuuuuuu:(qe te kete nevoje per :Ambulnc: , :hahahah: :hahahah:
Ti hyn une spo jom ktu ,une ja hyna ti sjee:@,te :l2l: :l2l:

Postimi :29Perqafime per grupin e sherrave:p - Faqe 2 Empty Re: Perqafime per grupin e sherrave:p prej Thu Dec 27, 2012 6:49 pm

Konti
Konti

  • ADMIN

peshendetje nga Pisa o njerez te mire :p

Postimi :30Perqafime per grupin e sherrave:p - Faqe 2 Empty Re: Perqafime per grupin e sherrave:p prej Wed Oct 11, 2017 12:49 pm

Konti
Konti

  • ADMIN

hellooooo


Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye Mesazh [Faqja 2 e 2]

Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

 

Social Media Buttons
Social Media Buttons