You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë Mesazh [Faqja 1 e 1]

Postimi :1Pershendetje te gjitheve Empty Pershendetje te gjitheve prej Wed Feb 27, 2013 7:19 pm

Loli-X
Loli-X

  • Antar

Pershendetje te gjitheve

Une jam Loli-X
Kma lindur ne Berat dhe jetoj ne Itali Rome. Studioje per Financ-Kontabilitet dhe jam ne vitin e 2

Shpresoj qe t'ia kalojm mire ketu ne forum :l2l:

Postimi :2Pershendetje te gjitheve Empty Re: Pershendetje te gjitheve prej Sun Mar 10, 2013 7:33 am

emi
emi

  • Antar

mire se erdhe Very Happy

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

 

Social Media Buttons
Social Media Buttons