You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë Mesazh [Faqja 1 e 1]

Postimi :1Oiiiiiiiiii Pershendetje Empty Oiiiiiiiiii Pershendetje prej Fri Mar 22, 2013 12:01 pm

Urtesia
Urtesia

 • Antar

Pershendetje njerez ja erdha edhe un ketu me ftesen e kapos tuaj hahaha mirese ju gjeta :m3m:

Like0Un Like0

Send a message to the wall.

Send a bug report on this article.

Postimi :2Oiiiiiiiiii Pershendetje Empty Re: Oiiiiiiiiii Pershendetje prej Fri Mar 22, 2013 12:26 pm

Konti
Konti

 • ADMIN

Urtesia shkruajti:Pershendetje njerez ja erdha edhe un ketu me ftesen e kapos tuaj hahaha mirese ju gjeta :m3m:


Welcom in repartin e qefllikut Razz

Qendrin, dhe argetim te kendeshme Very Happy
Per momentin nuk te japim qerasje se jemi pak si rremuje, me vone mund te vij ndonje embelsire dopio :l2l:

Like0Un Like0

Send a message to the wall.

Send a bug report on this article.

Postimi :3Oiiiiiiiiii Pershendetje Empty Re: Oiiiiiiiiii Pershendetje prej Fri Mar 22, 2013 12:28 pm

Loli-X
Loli-X

 • Antar

Mire se erdhe Urtesia Kalofsh sa me mire ketu :Kisss:

Postimi :4Oiiiiiiiiii Pershendetje Empty Re: Oiiiiiiiiii Pershendetje prej Fri Mar 22, 2013 1:10 pm

Urtesia
Urtesia

 • Antar

Konti shkruajti:
Urtesia shkruajti:Pershendetje njerez ja erdha edhe un ketu me ftesen e kapos tuaj hahaha mirese ju gjeta :m3m:


Welcom in repartin e qefllikut Razz

Qendrin, dhe argetim te kendeshme Very Happy
Per momentin nuk te japim qerasje se jemi pak si rremuje, me vone mund te vij ndonje embelsire dopio :l2l:

Hahahaha qefliu yt jarebi hahaha mire se te gjeta Konti

Postimi :5Oiiiiiiiiii Pershendetje Empty Re: Oiiiiiiiiii Pershendetje prej Fri Mar 22, 2013 1:11 pm

Urtesia
Urtesia

 • Antar

Loli-X shkruajti:Mire se erdhe Urtesia Kalofsh sa me mire ketu :Kisss:

Loli flm mirese te gjeta

Postimi :6Oiiiiiiiiii Pershendetje Empty Re: Oiiiiiiiiii Pershendetje prej Fri Mar 22, 2013 3:34 pm

DJ Angel
DJ Angel

 • Antar

Mire se erdhe Urtesia kalofsh sa me bukur midis nesh :_+(:

Like0Un Like0

Send a message to the wall.

Send a bug report on this article.

Postimi :7Oiiiiiiiiii Pershendetje Empty Re: Oiiiiiiiiii Pershendetje prej Fri Mar 22, 2013 11:29 pm

Urtesia
Urtesia

 • Antar

Faleminderit DJ Angel


Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

 

Social Media Buttons
Social Media Buttons