You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë Mesazh [Faqja 1 e 1]

Bài viết thứ :1 Oiiiiiiiiii Pershendetje prej Fri Mar 22, 2013 12:01 pm

avatar
Urtesia

  • Antar

Pershendetje njerez ja erdha edhe un ketu me ftesen e kapos tuaj hahaha mirese ju gjeta :m3m:

Thích0Báo xấu0

Gửi một tin nhắn lên tường.

Gửi báo cáo lỗi về bài viết này.

Bài viết thứ :2 Re: Oiiiiiiiiii Pershendetje prej Fri Mar 22, 2013 12:26 pm

avatar
Konti

  • ADMIN

[quote:f97c="Urtesia"]Pershendetje njerez ja erdha edhe un ketu me ftesen e kapos tuaj hahaha mirese ju gjeta :m3m: [/quote]


[b]Welcom in repartin e qefllikut

Qendrin, dhe argetim te kendeshme
Per momentin nuk te japim qerasje se jemi pak si rremuje, me vone mund te vij ndonje embelsire dopio :l2l: [/b]

Thích0Báo xấu0

Gửi một tin nhắn lên tường.

Gửi báo cáo lỗi về bài viết này.

Bài viết thứ :3 Re: Oiiiiiiiiii Pershendetje prej Fri Mar 22, 2013 12:28 pm

avatar
Loli-X

  • Antar

[b]Mire se erdhe Urtesia Kalofsh sa me mire ketu :Kisss: [/b]

Bài viết thứ :4 Re: Oiiiiiiiiii Pershendetje prej Fri Mar 22, 2013 1:10 pm

avatar
Urtesia

  • Antar

[quote:4fe7="Konti"][quote:4fe7="Urtesia"]Pershendetje njerez ja erdha edhe un ketu me ftesen e kapos tuaj hahaha mirese ju gjeta :m3m: [/quote]


[b]Welcom in repartin e qefllikut

Qendrin, dhe argetim te kendeshme
Per momentin nuk te japim qerasje se jemi pak si rremuje, me vone mund te vij ndonje embelsire dopio :l2l: [/b][/quote]

Hahahaha qefliu yt jarebi hahaha mire se te gjeta Konti

Bài viết thứ :5 Re: Oiiiiiiiiii Pershendetje prej Fri Mar 22, 2013 1:11 pm

avatar
Urtesia

  • Antar

[quote:4e70="Loli-X"][b]Mire se erdhe Urtesia Kalofsh sa me mire ketu :Kisss: [/b][/quote]

Loli flm mirese te gjeta

Bài viết thứ :6 Re: Oiiiiiiiiii Pershendetje prej Fri Mar 22, 2013 3:34 pm

avatar
DJ Angel

  • Antar

[b]Mire se erdhe Urtesia kalofsh sa me bukur midis nesh :_+(: [/b]

Thích0Báo xấu0

Gửi một tin nhắn lên tường.

Gửi báo cáo lỗi về bài viết này.

Bài viết thứ :7 Re: Oiiiiiiiiii Pershendetje prej Fri Mar 22, 2013 11:29 pm

avatar
Urtesia

  • Antar

Faleminderit DJ Angel

Bài viết thứ :8 Re: Oiiiiiiiiii Pershendetje


Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

 

Social Media Buttons
Social Media Buttons