You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë Mesazh [Faqja 1 e 1]

Bài viết thứ :1 Pershendetje nga mua !! prej Fri Mar 22, 2013 3:52 pm

avatar
ANNA ANGEL

  • Administrator

[b] PERSHENDETJE TE GJITHEVE ,,, DHE NJE BIG KISS PER KONTIN DHE LOLIN-X :lovers1: :l2l: [/b]

Thích0Báo xấu0

Gửi một tin nhắn lên tường.

Gửi báo cáo lỗi về bài viết này.

Bài viết thứ :2 Re: Pershendetje nga mua !! prej Fri Mar 22, 2013 4:06 pm

avatar
Konti

  • ADMIN

[quote:c1c8="ANNA ANGEL"][b] PERSHENDETJE TE GJITHEVE ,,, DHE NJE BIG KISS PER KONTIN DHE LOLIN-X :lovers1: :l2l: [/b][/quote]

[b]Mire se erdhe zemer
[/b]
:lips: :lips:

Bài viết thứ :3 Re: Pershendetje nga mua !! prej Fri Mar 22, 2013 4:34 pm

avatar
ANNA ANGEL

  • Administrator

[quote:11f2="Konti"][quote:11f2="ANNA ANGEL"][b] PERSHENDETJE TE GJITHEVE ,,, DHE NJE BIG KISS PER KONTIN DHE LOLIN-X :lovers1: :l2l: [/b][/quote]

[b]Mire se erdhe zemer
[/b]
:lips: :lips: [/quote]
[b]FLM ZEMER[/b] :lips:Edituar për herë të fundit nga ANNA ANGEL në Fri Mar 22, 2013 7:24 pm, edituar 2 herë gjithsej

Bài viết thứ :4 Re: Pershendetje nga mua !! prej Fri Mar 22, 2013 5:55 pm

avatar
Loli-X

  • Antar

[b]Mire se erdhe ne forumin tone.
Kalofsh sa me bukur ketu :_+(: [/b]

Bài viết thứ :5 THNX prej Fri Mar 22, 2013 7:45 pm

avatar
ANNA ANGEL

  • Administrator

:dancbaby: :gezuar: :lips:

Bài viết thứ :6 Re: Pershendetje nga mua !! prej Fri Mar 22, 2013 10:32 pm

avatar
DJ Angel

  • Antar

[b]mire se erdhe ne forumin tone,
kalofsh sa me bukur :_+(: [/b]

Bài viết thứ :7 Re: Pershendetje nga mua !!


Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

 

Social Media Buttons
Social Media Buttons