You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë Mesazh [Faqja 1 e 1]

Bài viết thứ :1 Pershendetje prej Fri Mar 22, 2013 10:46 pm

avatar
BeLti

  • Antar

Pershendetje FaceGlob Forum, Jam Alberti, shpresoj te kalojm mire se bashku..

Bài viết thứ :2 Re: Pershendetje prej Fri Mar 22, 2013 10:56 pm

avatar
Konti

  • ADMIN

[b]Mire se erdhe Belti

Qendrim dhe anregtim te kendshem :gezuar: [/b]

Thích0Báo xấu0

Gửi một tin nhắn lên tường.

Gửi báo cáo lỗi về bài viết này.

Bài viết thứ :3 Re: Pershendetje prej Fri Mar 22, 2013 11:00 pm

avatar
DJ Angel

  • Antar

[b]Pershendetje BeLti mire se ke arth :gezuar: [/b]

Bài viết thứ :4 Re: Pershendetje prej Fri Mar 22, 2013 11:28 pm

avatar
Urtesia

  • Antar

Hahaha mire se erdhe camaroku imeeeeeeeeeeeeeeeee

Bài viết thứ :5 Re: Pershendetje prej Sat Mar 23, 2013 1:05 am

avatar
Loli-X

  • Antar

[b]Mire se vjen BeLti argetim te kendshem ketu .... :birrkrik: [/b]

Bài viết thứ :6 Re: Pershendetje


Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

 

Social Media Buttons
Social Media Buttons