You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë Mesazh [Faqja 1 e 1]

Postimi :1Doja Te Thoja... Empty Doja Te Thoja... prej Sat Mar 23, 2013 9:13 am

Urtesia
Urtesia

  • Antar

Martesa? Ajo ku gruaja i dorezohet burrit nepermjet nje noterie, sa gje vulgare! Krijon kushte, zhduk vullnetin, heq mundesine e zgjedhjes, vendos, si gramatika, nje sintakse marredheniesh, zevendeson frymezimin me ortografi, e ben dashurine diktat, heq cdo mister, zbret nga rete figuren e gruas, duke e veshur me kemishe nate, prish drejtpeshimin e seksit te forte e te dobet, burrin e ben zot dhe gruan sherbetore, kurse, pa martesen, ka vetem skllav dhe mbretereshe. Eh, ka dhe njerez qe e shohin keshtu martesen.

Postimi :2Doja Te Thoja... Empty Re: Doja Te Thoja... prej Sun Jun 09, 2013 5:20 pm

Alba
Alba


Doja te thoja qe sote kam bere plazh per here te pare per kete vite :dancbaby:

Like0Un Like0

Send a message to the wall.

Send a bug report on this article.

Postimi :3Doja Te Thoja... Empty Re: Doja Te Thoja... prej Tue Jul 16, 2013 8:09 pm

Loli-X
Loli-X

  • Antar

spo shtyhet fare Mad 


Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

 

Social Media Buttons
Social Media Buttons