You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë Mesazh [Faqja 1 e 1]

Postimi :1"Provo te shkruash dicka te bukur" Empty "Provo te shkruash dicka te bukur" prej Fri Nov 23, 2012 12:48 pm

Konti
Konti

  • ADMIN

Gezuar 100 Vjetorin Shqiperia IME

Postimi :2"Provo te shkruash dicka te bukur" Empty Re: "Provo te shkruash dicka te bukur" prej Fri Nov 23, 2012 3:48 pm

BRoNx
BRoNx

  • Antar

pyetën një profersor: Çfarë është dashuria?
Profesori: Nuk e kam bërë kurrë këtë lëndë.

Pyetën një shofer: Çfarë është dashuria?
Shoferi: Nuk e kam bërë kurrë këtë rrugë.
...
Pyetën një fëmijë: Çfarë është dashuria?
Fëmija: NUk e njoh këtë lojë.

Pyetën një të çmendur: Çfarë është dashuria?
I çmenduri: Dashuria është arsyeja që më ka bërë të tillë

Postimi :3"Provo te shkruash dicka te bukur" Empty Re: "Provo te shkruash dicka te bukur" prej Fri Nov 23, 2012 3:48 pm

BRoNx
BRoNx

  • Antar

Lumturia eshte si nje flutur..!
nese e ndiek nuk do te arish kurre ta kapesh..!
Por nese ndalon per nje cast..!
do te qendroje ne doren tende..

Postimi :4"Provo te shkruash dicka te bukur" Empty Re: "Provo te shkruash dicka te bukur" prej Fri Nov 23, 2012 3:49 pm

BRoNx
BRoNx

  • Antar

Dashuria mund të na çojë në parajsë ose ferr, por gjithmonë na çon diku. Prandaj, bëhu gati për udhëtim!

_Paulo Coelho

Postimi :5"Provo te shkruash dicka te bukur" Empty Re: "Provo te shkruash dicka te bukur" prej Fri Nov 23, 2012 3:49 pm

BRoNx
BRoNx

  • Antar

Njerëzit shikojnë, dëgjojnë dhe flasin. Fatkeqësisht shikojnë keq, dëgjojnë pak dhe flasin shumë!

_Roberto Benigni

Postimi :6"Provo te shkruash dicka te bukur" Empty Re: "Provo te shkruash dicka te bukur" prej Fri Nov 23, 2012 3:50 pm

BRoNx
BRoNx

  • Antar

Skrifica, sinqeriteti, fantazia, arsyeja, xhelozia, dhe besimi'' Jane velat e dashurise pa to ajo humbet ne detin e trazuar e jetes komplekse''


Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

 

Social Media Buttons
Social Media Buttons