Rregullorja & Asistenc Teknike

ForumStatsLast Post Info
Asnjë mesazh i ri

Rregullorja e Forumit.

Ju lutem lexoni njihere regulloren para se te rregjistroheni ne forum.

 • 2 topics
 • 2 replies
Asnjë mesazh i ri

Ndihme - Kerkesa - Asistence teknike

Kjo zone e forumit eshte dedikuar vetem per asistence teknike Nuk pranohen kerkesa qe nuk kane te bejne me zemra.albanianforum.net Kujdes; Lusim antaret te mos perzihen me punet e stafit dhe te japin pergjigje jo te sigurta ndaj atyre qe kerkojne ndihme.Ndihme mund te japin vetem antaret e stafit.

 • 2 topics
 • 6 replies

Prezantimi i Antareve

ForumStatsLast Post Info
Asnjë mesazh i ri

Prezantimi i Vajzave

Ketu do te gjeni prezantimet e vajzave te forumit nga e gjithe bota. Ju lutem lexoni rregulloren perpara se te postoni nje mesazh. Mund te postojne vetem antaret e REGJISTRUAR

 • 5 topics
 • 21 replies
Asnjë mesazh i ri

Prezantimi i Djemve

Ketu do te gjeni prezantimet e djemve te forumit. Ju lutem lexoni rregulloren perpara se te postoni nje mesazh. Lejohet te postojne vetem antaret e REGJISTRUAR

 • 3 topics
 • 14 replies

Ndjenja

ForumStatsLast Post Info
Asnjë mesazh i ri

Puthje-Perqafime

Puthje, perqafime, ledhatime, futje duarsh .....etj

 • 10 topics
 • 83 replies
Asnjë mesazh i ri

Pershendetje dhe Urime per Antaret

Urime festash. Pershendesni nje person te vecante. Uroni nje ditelindje. Uroni apo pershendesni te dashurin apo te dashuren. Pershendesni miqte dhe shume te tjera ne kete hapsire... -Ne kete forum mund te postojne vetem antaret e Regjistruar

 • 1 topics
 • 4 replies

Te Ndryshme

ForumStatsLast Post Info
Asnjë mesazh i ri

Sofrat Shqiptare

Miresevini ne sofrat shqiptare. Do gjeni ketu oda te ngrohta bisede nga cdo cep i Shqiperise. Buke, krype e zemer! Dyert e sofrave dhe te shpirtit hapur. Miresevini!!

 • 2 topics
 • 3 replies
Asnjë mesazh i ri

Lojera, Zbavitje

Ne kete miniseksione do te gjeni tema zbavitese e clodhese, lojra te vlefshme dhe jo te tilla. Kuriozitete dhe nje mori temash "jetime" me nje fjale te pakatalogueshme. Defrim te kendshem. E mos harroni jemi gjithnje ne moshe per te luajtur. Pranohen antare nga 1-100 vjec.

 • 15 topics
 • 64 replies
Asnjë mesazh i ri

Tema Cin-Chat

Tema pa seksion, diskutime te lira,dallavere,qyfyre,mashtrime ...

 • 8 topics
 • 15 replies
Asnjë mesazh i ri

Foto te ndryshme

Në në këtë kategori ju jepet mundësia që të shikoni dhe njëkohësisht edhe të sillni foto, por që kanë të bëjnë vetem me Shqipërin, si p.sh: Natyrën, Qytetet, Historike, artistike, punime piktorësh shqiptarë etj, etj...

 • 2 topics
 • 16 replies
Asnjë mesazh i ri

Internet

Gjithcka per sa i perket Internetit, Shkarkime, Programe, Lojera dhe Resurse te tjera ....

 • 1 topics
 • 1 replies

Muzika

ForumStatsLast Post Info
Asnjë mesazh i ri

Muzika Shqiptare

Informacione rreth Albumeve, tekste kengesh, kerkesa dhe informacione, festa dhe mbremje. Cilet jane Dj me te medhenj Shqiptare? Miksime nga dj shqiptare etj...do ti gjeni ne kete forum.

 • 5 topics
 • 27 replies
Asnjë mesazh i ri

Muzika e Huaj

Informacione rreth Albumeve, tekste kengesh, kerkesa dhe informacione, festa dhe mbremje. Cilet jane Dj me te medhenj Boteror? Miksime nga dj te huaj etj...do ti gjeni ne kete forum.

 • 4 topics
 • 4 replies
Asnjë mesazh i ri

Tekste Kengesh

Ne kete kadegori mund te sillni tekste kengesh shqiptare dhe te huaja, gjithashtu dhe krijime te bera nga vete ju .....

 • 1 topics
 • 3 replies

Arti Gatimit

ForumStatsLast Post Info
Asnjë mesazh i ri

Guzhina Shqiptare

Në këtë kategori mund të gjeni Receta gatimi shqiptare, Rast i mirë për kuzhineret të postojnë recetat e tyre speciale.

 • 12 topics
 • 15 replies
Asnjë mesazh i ri

Guzhina Italiane

Në këtë kategori mund të flisni vetëm për ushqimet e kuzhinave të huaja, receta gatitmi te ndryshme etj...

 • 1 topics
 • 1 replies

LifeStyle

ForumStatsLast Post Info
Asnjë mesazh i ri

LifeStyle

Gjithcka per sa i perket Vip-ave Shqiptare dhe atyre Boteror do ti gjeni ne kete Kategori ....

 • 11 topics
 • 11 replies

Historia

ForumStatsLast Post Info
Asnjë mesazh i ri

Historia Shqiptare

Historia e shtetit Shqiptare, Luftrat, Deshmoret dhe figurat e rendesishme qe kan kontribuar ne themelimin e shtetit per gjat historise ....

 • 3 topics
 • 6 replies
Asnjë mesazh i ri

Arti dhe Kultura

Forum mbi Artin dhe Kulturen ne Shqiperi dhe ne bote. Shprehja e estetikes ne jeten njerezore, mbi format dhe mjetet e shprehjes se saj. Cilet jane perfaqesuesit me te denje te kultures dhe artit shqiptar. Cili eshte qellimi dhe pseja e egzistences se Artit? Diskutim te mbare!

 • 2 topics
 • 2 replies
Asnjë mesazh i ri

Tema Sociale

Ne kete forum mund te keshilloheni dhe diskutoni me shqiptar per problemet familjare,problemet prinder-femije,problemet shoqerore,emigracionin,papunesine. Mund te flisni per humanizem,per te ardhmen e femijeve tane,edukimin shkollor dhe ate familjar,mund te flasim per femijet jetim,invalitet,pensionistet e shume tema te tjera...

 • 3 topics
 • 3 replies
Asnjë mesazh i ri

Tregime dhe Poezi

Ketu mund te shkruani poezite tuaja, poezi te poeteve dhe shkrimtareve te ndryshem Shqiptare neper dekada e gjer ne ditet e sotme...

 • 1 topics
 • 2 replies

Politik-Aktualitet

ForumStatsLast Post Info
Asnjë mesazh i ri

Politika dhe Aktualitet

Te diskutojme se bashku rreth zhvillimeve politike ne Shqiperi dhe ne bote. A merren shqiptaret me politike? A ka pasur ndonjehere Shqiperia ndonje politike te mire? Keto dhe shume te tjera ne kete forum!

 • 2 topics
 • 2 replies
Asnjë mesazh i ri

Shqiptaret jashte Atedheut

Si ndihen shqiptaret jashte Atdheut..?! A e ndieni mungesen e Shqiperise? A ktheheni shpesh ne Shqiperi? A do te ktheheni nje dite perfundimisht ne atdhe? A ndiheni shqiptar dhe atdhedashes? Keto dhe shume te tjera do ti gjeni ne kete forum.

 • 0 topics
 • 0 replies

Asnjë mesazh i ri

Lajme Ditore

Lajme ditore, informacione, shtypi i dites etj etj...

 • 5 topics
 • 7 replies

Sport

ForumStatsLast Post Info
Asnjë mesazh i ri

Futboll

Në këtë kategori të forumit mund të lexoni lajmet më të reja nga Futbolli, mund të komentoni për ekipet e tuaja te preferuara, dhe te postoni tema rreth futbollit.

 • 4 topics
 • 4 replies
Asnjë mesazh i ri

Sporte te Tjera

Në këtë kategori mund ti gjeni dhe te postoni lajmet me te reja rreth sporteve te ndryshme si: Tenisi, Basketbolli, Volejbolli, Noti, Formula 1 etj ...

 • 0 topics
 • 0 replies

Asnjë mesazh i ri

Champions League

 • 0 topics
 • 0 replies


English - Italiano

ForumStatsLast Post Info
Asnjë mesazh i ri

You speak English ?

 • 0 topics
 • 0 replies

Asnjë mesazh i ri

Parli Italiano ?

 • 0 topics
 • 0 replies


Njoftime

ForumStatsLast Post Info
Asnjë mesazh i ri

Njoftime • 1 topics
 • 1 replies

Kush është në linjë

 Statistikat

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 317 artikuj

Forumi ka 37 anëtarë të regjistruar

Anëtari më i ri hammett

 Online

Kush është në linjë

1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 46 më Wed May 30, 2018 2:37 pm
Anëtarët të regjistruar Asnjë

Users having a birthday today : Dee-Jay Floy (28), DjFloy (28)
No users are having a birthday in the upcoming 7 days

Legjenda : [ Admin-Sistemi ][ Administrator Forumi ][ Moderators ][ Antar ]

 Chat & Icon

 • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
 • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
 • Forumi është Kyçur Forumi është Kyçur
 

Social Media Buttons
Social Media Buttons