You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë Mesazh [Faqja 1 e 2]

Postimi :1Perqafime per grupin e sherrave:p Empty Perqafime per grupin e sherrave:p Sat Dec 01, 2012 8:06 pm

Neta
Neta

  • Antar

Shume perqafime per Savushen,Toron,BIG Baba,Emi Very Happy

Like0Un Like0

Send a message to the wall.

Send a bug report on this article.

Postimi :2Perqafime per grupin e sherrave:p Empty Re: Perqafime per grupin e sherrave:p Sat Dec 01, 2012 8:07 pm

Konti
Konti

  • ADMIN

Neta shkruajti:Shume perqafime per Savushen,Toron,BIG Baba,Emi Very Happy

Thenk ti si kryetarja e sherrxhinjeve :l2l:

si do ja nisim sherrit tani ? :making:

Postimi :3Perqafime per grupin e sherrave:p Empty Re: Perqafime per grupin e sherrave:p Sat Dec 01, 2012 8:21 pm

Neta
Neta

  • Antar

Admin shkruajti:
Neta shkruajti:Shume perqafime per Savushen,Toron,BIG Baba,Emi Very Happy

Thenk ti si kryetarja e sherrxhinjeve :l2l:

si do ja nisim sherrit tani ? :making:

Ti nisja sherrit une e bitis,se jom pa naj ide ne kte momente:$??

Postimi :4Perqafime per grupin e sherrave:p Empty Re: Perqafime per grupin e sherrave:p Sat Dec 01, 2012 8:30 pm

Konti
Konti

  • ADMIN

Neta shkruajti:
Admin shkruajti:
Neta shkruajti:Shume perqafime per Savushen,Toron,BIG Baba,Emi Very Happy

Thenk ti si kryetarja e sherrxhinjeve :l2l:

si do ja nisim sherrit tani ? :making:

Ti nisja sherrit une e bitis,se jom pa naj ide ne kte momente:$??


Kapim savin e plasim ne toke 10 here rresht, e shplajm me uje te nxeht 100 grad pastaj e varim prej kembe qe te thashet :hahahah: :hahahah: :hahahah: :hahahah: :hahahah:

Postimi :5Perqafime per grupin e sherrave:p Empty Re: Perqafime per grupin e sherrave:p Sat Dec 01, 2012 8:38 pm

Neta
Neta

  • Antar

Admin shkruajti:
Neta shkruajti:
Admin shkruajti:
Neta shkruajti:Shume perqafime per Savushen,Toron,BIG Baba,Emi Very Happy

Thenk ti si kryetarja e sherrxhinjeve :l2l:

si do ja nisim sherrit tani ? :making:

Ti nisja sherrit une e bitis,se jom pa naj ide ne kte momente:$??


Kapim savin e plasim ne toke 10 here rresht, e shplajm me uje te nxeht 100 grad pastaj e varim prej kembe qe te thashet :hahahah: :hahahah: :hahahah: :hahahah: :hahahah:

:hahahah: :hahahah: :hahahah: qyqa ca torturash te frikshme jane kto,qe sbesoj ti kene patur ne menje ne kohen e xhaxhit Enver njerzit e tij :hahahah: :hahahah: ,une them ta zbusim icik kte proceduren e plasjes per toke spaku hahaha ,si thu ti???

Postimi :6Perqafime per grupin e sherrave:p Empty Re: Perqafime per grupin e sherrave:p Sat Dec 01, 2012 8:42 pm

Konti
Konti

  • ADMIN

ok nuk e plasim ne toke....vetem e shplajm me uje me acid nitrik e shtryllim mire e mire ...pastaj e fusim ne lavatrice per ti bere 4-5 centrifuga :hahahah: :hahahah: :hahahah: :hahahah:

Postimi :7Perqafime per grupin e sherrave:p Empty Re: Perqafime per grupin e sherrave:p Sat Dec 01, 2012 8:51 pm

Princesh-Savina
Princesh-Savina

  • Antar

Admin shkruajti:ok nuk e plasim ne toke....vetem e shplajm me uje me acid nitrik e shtryllim mire e mire ...pastaj e fusim ne lavatrice per ti bere 4-5 centrifuga :hahahah: :hahahah: :hahahah: :hahahah:
big me te kap un e neta ty e me te perpas per tok si thua ti se jemi dhe dy ne??????bon me i bo gropen tjetrrit e ja bon vetes hahahahahhahah

Like0Un Like0

Send a message to the wall.

Send a bug report on this article.

Postimi :8Perqafime per grupin e sherrave:p Empty Re: Perqafime per grupin e sherrave:p Sat Dec 01, 2012 8:53 pm

Neta
Neta

  • Antar

Admin shkruajti:ok nuk e plasim ne toke....vetem e shplajm me uje me acid nitrik e shtryllim mire e mire ...pastaj e fusim ne lavatrice per ti bere 4-5 centrifuga :hahahah: :hahahah: :hahahah: :hahahah:



:hahahah: :hahahah: uuu sa shume e paske zbut 'torturimin' e saj,mire mire me kte iden e re pajtohem,ore nashi jom ne dyshime mos po te fut ajo ty ne lavatriice e tbon 7-8 centrifuga se savi ka dic shkolle karatje qang qung hihihiih :thingink:

Postimi :9Perqafime per grupin e sherrave:p Empty Re: Perqafime per grupin e sherrave:p Sat Dec 01, 2012 8:55 pm

Konti
Konti

  • ADMIN

savi eshte kushuria e pare e Cuk Norsit gocae daje se Vandamit komshia e Rambos dhe gjitone me Ceki Can :hahahah: :hahahah: :hahahah:

Une beje gangesterin me Savin se jam pas PC se po te isha perball nuk do muja me e pa ne sy Crying or Very sad Crying or Very sad

Postimi :10Perqafime per grupin e sherrave:p Empty Re: Perqafime per grupin e sherrave:p Sat Dec 01, 2012 8:57 pm

Neta
Neta

  • Antar

Princesh-Savina shkruajti:
Admin shkruajti:ok nuk e plasim ne toke....vetem e shplajm me uje me acid nitrik e shtryllim mire e mire ...pastaj e fusim ne lavatrice per ti bere 4-5 centrifuga :hahahah: :hahahah: :hahahah: :hahahah:
big me te kap un e neta ty e me te perpas per tok si thua ti se jemi dhe dy ne??????bon me i bo gropen tjetrrit e ja bon vetes hahahahahhahah


Sav erdhe :l2l: a je duke e pareeeeeeeeeeeeee ca komploti ben Bigu une jo:$ larg coft ,jom inocente une :hahahah: :hahahah: ,Sav me kto shkrime big tka shpall disi si 'lufte'maje ti une i bie kti ose une e maj ti bjeri :hahahah: :hahahah: :$

Postimi :11Perqafime per grupin e sherrave:p Empty Re: Perqafime per grupin e sherrave:p Sat Dec 01, 2012 9:00 pm

Princesh-Savina
Princesh-Savina

  • Antar

Admin shkruajti:savi eshte kushuria e pare e Cuk Norsit gocae daje se Vandamit komshia e Rambos dhe gjitone me Ceki Can :hahahah: :hahahah: :hahahah:

Une beje gangesterin me Savin se jam pas PC se po te isha perball nuk do muja me e pa ne sy Crying or Very sad Crying or Very sad
ahahhahh big kaq shkurt i re mo ??? te ishe afer ti do me shihje ne sy e do hidhje naj hug besoj Embarassed qafir lol!

Postimi :12Perqafime per grupin e sherrave:p Empty Re: Perqafime per grupin e sherrave:p Sat Dec 01, 2012 9:00 pm

Neta
Neta

  • Antar

Admin shkruajti:savi eshte kushuria e pare e Cuk Norsit gocae daje se Vandamit komshia e Rambos dhe gjitone me Ceki Can :hahahah: :hahahah: :hahahah:

Une beje gangesterin me Savin se jam pas PC se po te isha perball nuk do muja me e pa ne sy Crying or Very sad Crying or Very sad


:hahahah: :hahahah: Pos tjerash dhe goca e xhajes se Burss Le :hahahah:
Falendero Pc-n ti se do te te thente ne mes deri tashi savi :hahahah:

Postimi :13Perqafime per grupin e sherrave:p Empty Re: Perqafime per grupin e sherrave:p Sat Dec 01, 2012 9:00 pm

Princesh-Savina
Princesh-Savina

  • Antar

Neta shkruajti:
Princesh-Savina shkruajti:
Admin shkruajti:ok nuk e plasim ne toke....vetem e shplajm me uje me acid nitrik e shtryllim mire e mire ...pastaj e fusim ne lavatrice per ti bere 4-5 centrifuga :hahahah: :hahahah: :hahahah: :hahahah:
big me te kap un e neta ty e me te perpas per tok si thua ti se jemi dhe dy ne??????bon me i bo gropen tjetrrit e ja bon vetes hahahahahhahah


Sav erdhe :l2l: a je duke e pareeeeeeeeeeeeee ca komploti ben Bigu une jo:$ larg coft ,jom inocente une :hahahah: :hahahah: ,Sav me kto shkrime big tka shpall disi si 'lufte'maje ti une i bie kti ose une e maj ti bjeri :hahahah: :hahahah: :$
net kam qef me i ra un ahhahahha ti mbaje Embarassed

Postimi :14Perqafime per grupin e sherrave:p Empty Re: Perqafime per grupin e sherrave:p Sat Dec 01, 2012 9:01 pm

Konti
Konti

  • ADMIN

erdhi savi po ka ndez dritat e gjata, i lutem zotit ne gjunje qe nuk i dal kurr perball. se nuk i flisja keshtu jo :hahahah: :hahahah: :hahahah: :hahahah:

Postimi :15Perqafime per grupin e sherrave:p Empty Re: Perqafime per grupin e sherrave:p Sat Dec 01, 2012 9:03 pm

Neta
Neta

  • Antar

Princesh-Savina shkruajti:
Neta shkruajti:
Princesh-Savina shkruajti:
Admin shkruajti:ok nuk e plasim ne toke....vetem e shplajm me uje me acid nitrik e shtryllim mire e mire ...pastaj e fusim ne lavatrice per ti bere 4-5 centrifuga :hahahah: :hahahah: :hahahah: :hahahah:
big me te kap un e neta ty e me te perpas per tok si thua ti se jemi dhe dy ne??????bon me i bo gropen tjetrrit e ja bon vetes hahahahahhahah


Sav erdhe :l2l: a je duke e pareeeeeeeeeeeeee ca komploti ben Bigu une jo:$ larg coft ,jom inocente une :hahahah: :hahahah: ,Sav me kto shkrime big tka shpall disi si 'lufte'maje ti une i bie kti ose une e maj ti bjeri :hahahah: :hahahah: :$
net kam qef me i ra un ahhahahha ti mbaje Embarassed

Nashti o gruje ,po i re ti do hyj Bigu nja 10 metra nen toke se :hahahah: :hahahah: kshu qe mbaje ti i biem ne ,spaku te jete 5 metra nen toke :hahahah:
Ke ra nhall o Big dy goca tbojne kurban :hahahah:

Postimi :16Perqafime per grupin e sherrave:p Empty Re: Perqafime per grupin e sherrave:p Sat Dec 01, 2012 9:10 pm

Konti
Konti

  • ADMIN

iku savi Crying or Very sad Crying or Very sad e di une ka vajt per te mar thiken sharr ...ka me e kthy forumin si filmi SHARRA 7 :hahahah: :hahahah: :hahahah:

Like0Un Like0

Send a message to the wall.

Send a bug report on this article.

Postimi :17Perqafime per grupin e sherrave:p Empty Re: Perqafime per grupin e sherrave:p Sat Dec 01, 2012 9:13 pm

Neta
Neta

  • Antar

Admin shkruajti:iku savi Crying or Very sad Crying or Very sad e di une ka vajt per te mar thiken sharr ...ka me e kthy forumin si filmi SHARRA 7 :hahahah: :hahahah: :hahahah:

Dmth tashi ktu jane mundesit te behet gjaku deri ne gju :hahahah: :hahahah:
Do boj Savi therrjet si kurbanat e Sales per 100 vjetorin :hahahah:

Postimi :18Perqafime per grupin e sherrave:p Empty Re: Perqafime per grupin e sherrave:p Sat Dec 01, 2012 9:16 pm

Konti
Konti

  • ADMIN

Neta shkruajti:
Admin shkruajti:iku savi Crying or Very sad Crying or Very sad e di une ka vajt per te mar thiken sharr ...ka me e kthy forumin si filmi SHARRA 7 :hahahah: :hahahah: :hahahah:

Dmth tashi ktu jane mundesit te behet gjaku deri ne gju :hahahah: :hahahah:
Do boj Savi therrjet si kurbanat e Sales per 100 vjetorin :hahahah:


kur them une qe ajo eshte duke kalit thikat ne keto momente, do e boj Bagdatin ketu :hahahah: se ke iden se si ehste kur behet me nerva ajo .... te thyn ne mes :hihihi:

Postimi :19Perqafime per grupin e sherrave:p Empty Re: Perqafime per grupin e sherrave:p Sat Dec 01, 2012 9:23 pm

Neta
Neta

  • Antar

Admin shkruajti:
Neta shkruajti:
Admin shkruajti:iku savi Crying or Very sad Crying or Very sad e di une ka vajt per te mar thiken sharr ...ka me e kthy forumin si filmi SHARRA 7 :hahahah: :hahahah: :hahahah:

Dmth tashi ktu jane mundesit te behet gjaku deri ne gju :hahahah: :hahahah:
Do boj Savi therrjet si kurbanat e Sales per 100 vjetorin :hahahah:


kur them une qe ajo eshte duke kalit thikat ne keto momente, do e boj Bagdatin ketu :hahahah: se ke iden se si ehste kur behet me nerva ajo .... te thyn ne mes :hihihi:

Big ika unete pershendes lal ,kalofsh mire,shkruhemi herave tjera ktej :l2l:
Savushe po hyne te le nje ktu :l2l:

Postimi :20Perqafime per grupin e sherrave:p Empty Re: Perqafime per grupin e sherrave:p Sat Dec 01, 2012 9:25 pm

Konti
Konti

  • ADMIN

naten e mire lal bofsh qejf ti. mire se te vish perseri Very Happy

Postimi :21Perqafime per grupin e sherrave:p Empty Re: Perqafime per grupin e sherrave:p Sat Dec 01, 2012 9:56 pm

emi
emi

  • Antar

Neta shkruajti:Shume perqafime per Savushen,Toron,BIG Baba,Emi Very Happy
hug hug neta

Postimi :22Perqafime per grupin e sherrave:p Empty Grupejshiiiiii hihihi:p Mon Dec 10, 2012 8:19 pm

Neta
Neta

  • Antar

Grupi i sherrave ju :kisskiss: duke fillu nga Savi,Toro,Big BABA,Emi
yyyyyyyyyyyyy paska ra qetsia ktejjjjj:Sad te jeni mire ishalla

:kisskiss: :kisskiss: :kisskiss: :kisskiss:

Postimi :23Perqafime per grupin e sherrave:p Empty Re: Perqafime per grupin e sherrave:p Wed Dec 12, 2012 9:25 am

Princesh-Savina
Princesh-Savina

  • Antar

emi shkruajti:
Neta shkruajti:Shume perqafime per Savushen,Toron,BIG Baba,Emi Very Happy
hug hug neta
emi :l2l: :l2l: :l2l:

Postimi :24Perqafime per grupin e sherrave:p Empty Re: Perqafime per grupin e sherrave:p Wed Dec 12, 2012 9:27 am

Princesh-Savina
Princesh-Savina

  • Antar

Neta shkruajti:Grupi i sherrave ju :kisskiss: duke fillu nga Savi,Toro,Big BABA,Emi
yyyyyyyyyyyyy paska ra qetsia ktejjjjj:Sad te jeni mire ishalla

:kisskiss: :kisskiss: :kisskiss: :kisskiss:
netush ca me bo ti edhe emi sme mbeshtesni, se kam frik me bo sherr me bigun vetem hahahahah
:l2l: :l2l: :l2l: :l2l: :l2l: yvi ime :l2l: :l2l:

Postimi :25Perqafime per grupin e sherrave:p Empty Re: Perqafime per grupin e sherrave:p Wed Dec 12, 2012 12:03 pm

Konti
Konti

  • ADMIN

Jo tek e tek te mund une ..... s'ka diskutim fare kjo gjo .... dal kampion Razz Razz Razz Razz


Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye Mesazh [Faqja 1 e 2]

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

 

Social Media Buttons
Social Media Buttons