You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë Mesazh [Faqja 1 e 1]

Postimi :1Cila eshte ryma juaj muzikore qe preferoni? Empty Cila eshte ryma juaj muzikore qe preferoni? prej Fri Nov 23, 2012 4:01 pm

BRoNx
BRoNx

  • Antar

cilen ryme muzikore degjoni dhe pelqeni me shume?

Postimi :2Cila eshte ryma juaj muzikore qe preferoni? Empty Re: Cila eshte ryma juaj muzikore qe preferoni? prej Mon Nov 26, 2012 12:21 pm

Princesh-Savina
Princesh-Savina

  • Antar

un per vetete ca kenge qe te degjoj me pelqen Very Happy po si ma shum popullorja hahhahah Embarassed

Postimi :3Cila eshte ryma juaj muzikore qe preferoni? Empty Re: Cila eshte ryma juaj muzikore qe preferoni? prej Mon Nov 26, 2012 5:46 pm

BRoNx
BRoNx

  • Antar

une degjoj pak nga te gjitha
Rock, hip hop, reage,house, rymat e preferuara

Postimi :4Cila eshte ryma juaj muzikore qe preferoni? Empty Re: Cila eshte ryma juaj muzikore qe preferoni? prej Mon Nov 26, 2012 5:49 pm

Konti
Konti

  • ADMIN

Danc and House Music :dancbaby:


Postimi :5Cila eshte ryma juaj muzikore qe preferoni? Empty Cila eshte ryma juaj muzikore qe preferoni? prej Sat Dec 01, 2012 5:48 pm

hernica
hernica

  • Antar

un denx mix haus hip hop lale


Sponsored content


Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

 

Social Media Buttons
Social Media Buttons