You are not connected. Please login or register

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë Mesazh [Faqja 1 e 1]

Bài viết thứ :1 Milani bene bllof brenda ndaj Sassuolos prej Tue Jan 06, 2015 9:01 pm

avatar
Konti

  • ADMIN

[b]Milani ka koleksionuar dhe nje humbje tjeter ndaj Sassuolos. Ishin vendasit ata qe me ane te Polit kalojne ne avantazh ne minuten e 9 te pjeses se pare.

Me pase loja kalone nga miqet qe me  ane te Sansones kthejn gjithcka ne baraspeshe . Do te vije dhe minuta 67 e pjeses se dyte ky nga nje krosim ne rivenie kendore qe te shnderrohet ne gole nga Zaza duke i dhene Sassuolos nje fitore plote me merita dhe nje 3 pikesh teper te cmuar per te plinduar pozicionin e tyre dhe per te shpresuar per nje vend ne kupar europiane.

Golat e shenuar sote ne ndeshjen Milan 1 - 2 Sassuolo[/b]

[url=http://cdn.playwire.com/bolt/swf/bolt.swf?key=123&123=eyJwdWJsaXNoZXJJZCI6IjE2MjQwIiwidmlkZW9JZCI6IjMyMjk5MTkiLCJjb25maWciOiJodHRwOi8vY29uZmlnLnBsYXl3aXJlLmNvbS8xNjI0MC92aWRlb3MvdjIvMzIyOTkxOS9wbGF5ZXIuanNvbiJ9][b][color:d4b5=#0066ff][size=18]Gool[/size][/color][/b][/url]

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

 

Social Media Buttons
Social Media Buttons